Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του site μας και τη βελτίωση της online εμπειρία σας.
Πατήστε "Αποδοχή Cookies" για να συνεχίσετε ή επιλέξτε "Περισσότερες πληροφορίες" για να διαβάσετε περισσότερα σχετικά με τα cookies.

Οι επιτυχόντες μας

Οι επιτυχόντες του φροντιστηρίου μας

Στο Άρτιο πρωταρχικός μας στόχος είναι να υποστηρίξουμε γνωστικά και ψυχολογικά όλους τους μαθητές μας στην απαιτητική διαδικασία των Πανελληνίων Εξετάσεων, να διασφαλίσουμε την επιτυχία τους και να τους βοηθήσουμε για το επόμενό τους βήμα.
Πράγματι κάθε χρόνο οι προσπάθειές μας ανταμείβονται με τις επιτυχίες των μαθητών μας με μεγάλο ποσοστό επιτυχίας στη σχολή πρώτης προτίμησης.

Ακολουθεί η λίστα με τους επιτυχόντες :

 

ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΟΝΟ ΕΛΕΝΗ - ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΑΤΣΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ - ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΟΥΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)

ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ - ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ - ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΠΕΡΤΕ ΕΛΕΝΗ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΚΑΝΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ - ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΡΙΣΗ ΕΛΕΝΗ -ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΓΙΩΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΕΡΤΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΑΝΝΑ - ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΜΗΛΙΟΥΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ - ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΠΕΤΡΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΠΗΛΙΩΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΘ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΤΖΙΤΣΚΑ ΞΑΝΘΗ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΤΣΑΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΚΑΤΖΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ - ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

ΓΚΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΚΗ)

ΡΙΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

ΤΣΑΛΤΑ ΑΘΗΝΑ - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΙΝΑΚΑ ΕΥΗ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)